Overnatting:

  • Vennligst bestill rom tidlig.
  • Hoteller og robuer
  • Med leiebil, taxi eller buss – Avstanden mellom Svolvær og Kabelvåg er ca. 6-7 minutter. Mellom Svolvær og Henningsvær ca. 20 minutter.

Hoteller og rorbuer i og rundt Svolvær:

Svinøya Rorbuer, Svolvær post@svinoya.no +47 76 06 99 30
(Hovedsponsor)
Thon Hotel Lofoten, Svolvær lofoten@thonhotels.no +47 76 04 90 00
(Hovedsponsor)
Anker Brygge AS, Svolvær post@anker-brygge.no +47 76 06 64 80
Vestfjord Hotell, Svolvær – Muligheter for bobilparkering service@vestfjordhotell.no +47 76 07 08 70
 
Hotell Aurora, Svolvær post@svolvar-hotell.no +47 40 34 44 00
Lofoten Suit Hotel post@lofoten-suitehotel.no +47 47 67 01 00
Johs. H Giæver, Henningsvær http://www.giaever-rorbuer.no/ +47 76 07 47 19
Sildpollnes Sjøcamp, Sildpollnes http://sildpollnes-sjocamp.no/ +47 76 07 58 12
(Busstilbud til/fra)
Lofoten Arctic Hotel, Henningsvær http://www.lofotenarctichotel.no/ +47 76 07 07 77
Lofoten Feriesenter, Svolvær post@lofoten-feriesenter.no +47 76 07 21 64
Scandic Svolvær svolvaer@scandichotels.com +47 76 07 22 22
Sandvika Fjord- og Sjøhus, Kabelvåg post@sandvika-camping.no +47 76 07 81 45
Kabelvåg Feriehus og Camping www.kabelvag.com +47 99 23 42 31
Tyskhella Rorbuferie, Kabelvåg post@tyskhella-rorbuferie.no +47 76 07 45 00
Henningsvær Rorbuer info@henningsvar-rorbuer.no +47 76 06 60 00
Nyvågar Rorbuhotell, Kabelvåg www.nyvagar.no +47 76 06 97 00
Lofotbrygga, Brettesnes www.lofotbrygga.no +47 76 07 27 15
Hybelleilighet for 5 personer Contact Marja-Liisa Martinsen +47 41 20 74 14
Stor brygge/hytte, 8-10 sengeplasser    +47 90934031
Hammerstad Camping, Svolvær post@hammerstadcamping.no +47 76 07 03 05
Birgitt Lindflaten, Henningsvær (16 senger)   +47 41 57 32 15
Lofoten Turist-og Rorbusenter –  www.orsvag.no booking@orsvag.no +47 76 07 81 80
+47 41 56 01 54
Lofoten Rorbuer, Jektveien 10, Marinepollen, 8300 Svolvær http//www.lofoten-rorbuer.no +47 91 59 54 50
Risvær Brygger http://www.risvaerbrygger.no/ +47 93 21 25 50
Morfjord Feriehus https://www.facebook.com/MorfjordFeriehus  +47 97 71 31 97

Andre overnattingssteder:

 


Det finnes flere overnattingssteder i Vågan-området. For mer informasjon og forespørsel, kontakt Lofoten Info.

Nå er vi godt i gang med påmeldingen til VM i Skreifiske 2018. Det er fortsatt plasser ledig, og du ...
Norwegian cod is a big deal – and not just in Norway. The famous skrei cod is salted, dried and exported ...
Vågan Båt og Sjøfiskeforening er ansvarlig arrangør for Cup (fredag) og VM i Skreifiske (lørdag).

#VMISKREIFISKE

Del dine minner med oss! Tagg dine instagrambilder med #VMISKREIFISKE