Overnatting

Overnatting:

  • Vennligst bestill rom tidlig.
  • Hoteller og robuer
  • Med leiebil, taxi eller buss – Avstanden mellom Svolvær og Kabelvåg er ca. 6-7 minutter. Mellom Svolvær og Henningsvær ca. 20 minutter.

Hoteller og rorbuer i og rundt Svolvær:

Hovedsponsor VM i SkreifiskeSvinøya Rorbuer, Svolvær post@svinoya.no +47 76 06 99 30     (Hovedsponsor)
Thon Hotel Lofoten, Svolvær lofoten@thonhotels.no +47 76 04 90 00     (Hovedsponsor)
Vestfjord Hotell, Svolvær – Muligheter for bobilparkering service@vestfjordhotell.no +47 76 07 08 70
Anker Brygge AS, Svolvær post@anker-brygge.no +47 76 06 64 80
Best Western Svolvær Hotell Lofoten post@svolvar-hotell.no +47 76 07 19 99
Finnholmen Brygge,Henningsvær www.finnholmen.no +47 76 06 99 60
Hotell Aurora, Svolvær post@svolvar-hotell.no +47 40 34 44 00
Hotell Lofoten-Norlandia,Svolvær post@svolvar-hotell.no +47 76 07 19 99
Johs. H Giæver, Henningsvær http://www.giaever-rorbuer.no/ +47 76 07 47 19
Sildpollnes Sjøcamp, Sildpollnes http://sildpollnes-sjocamp.no/
+47 76 07 58 12  (Busstilbud til/fra)
Lofoten Arctic Hotel, Henningsvær http://www.lofotenarctichotel.no/ +47 76 07 07 77
Lofoten Feriesenter, Svolvær post@lofoten-feriesenter.no +47 76 07 21 64
Scandic Svolvær svolvaer@scandichotels.com +47 76 07 22 22
Sandvika Fjord- og Sjøhus, Kabelvåg post@sandvika-camping.no +47 76 07 81 45
Kabelvåg Feriehus og Camping www.kabelvag.com +47 99 23 42 31
Tyskhella Rorbuferie, Kabelvåg post@tyskhella-rorbuferie.no +47 76 07 45 00
Henningsvær Rorbuer info@henningsvar-rorbuer.no +47 76 06 60 00
Nyvågar Rorbuhotell, Kabelvåg www.nyvagar.no +47 76 06 97 00
Lofotbrygga, Brettesnes www.lofotbrygga.no +47 76 07 27 15
Hybelleilighet for 5 personer Contact Marja-Liisa Martinsen +47 41 20 74 14
MS Gamle Salten 47 overnattingsplasser. Pub/rest. kristin@gamlesalten.no  +47 40 60 61 64
Hammerstad Camping, Svolvær post@hammerstadcamping.no +47 76 07 03 05
Birgitt Lindflaten, Henningsvær (16 senger) +47 41 57 32 15
Lofoten Turist-og Rorbusenter www.orsvag.no booking@orsvag.no +47 76078180 +47 41560154
Lofoten Rorbuer, Jektveien 10, Marinepollen, 8300 Svolvær http//www.lofoten-rorbuer.no +47 91595450
Risvær Brygger http://www.risvaerbrygger.no/ +47 93212550
Morfjord Feriehus https://www.facebook.com/MorfjordFeriehus  +47 97713197

Andre overnattingssteder:

 


Det finnes flere overnattingssteder i Vågan-området. For mer informasjon og forespørsel, kontakt Lofoten Info.